Tarihçemiz

29.04.1993 tarihinde Vakıf Deniz Finansal Kiralama A.Ş. unvanı ile kurulan şirketimiz 2009 yılına kadar ülkemizdeki özellikle gemi leasing sektöründe ciddi çalışmalar yaparak Türkiyede deniz ticaretinin ve sektörün gelişmesine katkı sağlamıştır.

2009 yılından sonra leasing sektöründen çıkan firmamız Hizmet sektörünün ülkemizde artan önemine ve oluşan talebe uygun olarak Destek Hizmetleri alanında gelişimine devam ederek 2012 yılında diğer bir grup şirketimiz olan Vakıf Sitem Yazılım Servis Güvenlik San. Tic. A.Ş'yi bünyesine katarak daha güçlü bir yapıya kavuşmuştur.

2015 yılı başından itibaren şirketimizin faaliyet alanının gelişimini teminen yapılan sektör arayışları neticesinde son dönemde önem kazanmaya başlayan İş Sağlığı Güvenliği alanında Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmeti vermek amacı ile tüm Türkiye'de teşkilatlanmaya başlamıştır.

Hizmet verdiğimiz tüm kamu ve özel sektör kuruluşlarına hızlı, güvenilir, şeffaf ve çözüm odaklı hizmet sunan Vakıf Pazarlama “HİZMET YÜKÜNÜZÜ BİZ TAŞIYALIM” sloganıyla, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Belgelerimiz

Vakıf Pazarlama 04.09.2014 tarihinde, Türk Standartları Enstitüsü

-ISO9001:KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

-ISO14001:ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

-OHSAS18001:İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİ

belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Kalite Sistemleri belgelerimiz, 04.09.2017 tarihine kadar 3 yıl süreyle geçerli olmakla beraber Şirketimiz, bu süre içerisinde TSE denetçileri tarafından gerçekleştirilen iki Gözetim Tetkiki dönemini başarıyla geçirmiştir.

Vakıf Pazarlama, Kalite Politikası ve Hedefleri ile Misyon ve Vizyonumuzda belirttiğimiz taahhütlerimiz, hizmet kalitesinin devamı ve daha iyi hizmet sunmak adına Kalite Yönetim Sisteminin sürdürülebilmesi yönünde tüm personelimizle aynı istek ve inançla çalışmalarına devam etmektedir.

Adresimiz;
Atatürk Mah. Meriç Cad. No:5 Kat:1 Turkuaz Plaza
Ataşehir/İstanbul
olarak güncellenmiştir.